Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Książki / literatura erotyczna

( ilość produktów: 4 )

Po publikacji „50 twarzy Greya” o literaturze erotycznej zrobiło się głośno. Zaczęło wychodzić coraz więcej pozycji, są one bogatsze, bardziej dopracowane i chętnie kupowane. Przez kobiety, przez mężczyzn i przez pary. Dla przyjemności czytania i dla poszerzenia erotycznych horyzontów.

Dlaczego warto czytać książki erotyczne?

Można powiedzieć, że na rynku mamy dwa rodzaje takiej literatury.Pierwszym z nich jest typowa beletrystyka erotyczna. Czyli książki, które opowiadają jakąś historię, przeprowadzają przez przygody i fantazje bohaterów. Nasycone są erotyką, scenami seksu we wszelkich odmianach. Niektóre stają się wręcz tak popularne, że powracają w wersjach kinowych, o czym można było się przekonać na przykładzie Greya czy 365 dni. Ich czytanie ma pobudzić, podniecić, stanowi doskonały dodatek do wieczornej masturbacji albo rozpala przez wieczornymi igraszkami. Literatura erotyczna rozpala chęć na sprawdzenie, jak w rzeczywistości wyglądałaby taka scena, zachęca do spełniania fantazji, wypróbowania czegoś nowego.Drugi rodzaj książek erotycznych opowiada o podobnych kwestiach ale bardziej rzeczowo, mniej literacko. Poradniki erotyczne dotyczyć mogą faktycznie każdego tematu. Masażu, BDSM, seksu analnego, pozycji Kamasutry... Znajdziecie w nich profesjonalne porady i wskazówki, pozwalające zapoznać się z nowymi dla was tematami. Poznać je teoretycznie, by móc później wypróbować w praktyce. Nie popełnić błędów, które mogą zniechęcić do eksperymentów i dać nowe sposoby na zerwanie z erotyczną rutyną.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel