Darmowa dostawa od 299,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Feromony dla mężczyzn

( ilość produktów: 12 )

Organizm mężczyzny wydziela je nieświadomie i równie nieświadomie wpływają one na kobietę. Feromony nie mają zapachu, można powiedzieć, że trafiają bezpośrednio do kobiecego instynktu, nie powodując u niej zastanowienia, dlaczego tak się dzieje. Z ich użyciem mężczyźni mogą bardzo skutecznie sprawić, że ich atrakcyjność w kobiecych oczach błyskawicznie wzrośnie.

Jak działają feromony dla mężczyzn?

Wydziela je każdy mężczyzna, jednak w różnej intensywności, a znaleźć je można w pocie, ślinie, spermie. Na bazie ludzkich udało się stworzyć feromony syntetyczne, a ich użycie w postaci sprayu czy jako dodatek do perfum okazało się strzałem w dziesiątkę.W składzie takich specyfików wykorzystuje się bowiem najsilniejsze i najbardziej efektywnie wpływające feromony dla mężczyzn. Między innymi androstenon i androstenol. Dają one kobiecie sygnał, że mają do czynienia z mężczyzną dominującym, władczym, wywołują w niej też zwiększone pożądanie seksualne. Działanie feromonów wywodzi się z trwającej tysiące lat ewolucji, nie jest świadome, kobieta więc z powodzeniem zwrócić może uwagę na mężczyznę, który wcześniej jej zupełnie nie interesował.Korzystając z tej wiedzy feromony dla mężczyzn używane są na randkach, spotkaniach towarzyskich, do zdobywania nowych znajomości – czyli po prostu podrywu. Wspomagany feromonami mężczyzna jawi się kobiecie atrakcyjny, pożądany. Jest jej dużo trudniej oprzeć się jego urokowi i nawet świeżo poznany mężczyzna może zostać uznanym za idealnego partnera. Przynajmniej na czas tego wieczoru.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel