Darmowa dostawa od 299,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Feromony dla kobiet

( ilość produktów: 12 )

O tym, że feromony są skutecznym wabikiem na płeć przeciwną, przekonywać nie trzeba. Jest to fakt udowodniony naukowo, a wykorzystując tą wiedzę kobieta może skutecznie manipulować męskimi uczuciami i postępowaniem.

Jak działają feromony dla kobiet?

Feromony są związkami chemicznymi, które wydziela każda osoba. Działają one podświadomie – to bardzo ważne – na układ nerwowy. Do dnia dzisiejszego nie wiadomo jak wiele i jak różnych feromonów wytwarza kobieta. Udało się jednak zidentyfikować te, które skutecznie przyciągają uwagę mężczyzn i pozwalają przez to wpływać na ich zachowanie.Feromony dla kobiet sprawiają, że w męskich oczach nabiera ona dużo większej atrakcyjności. Postrzegana jest jako potencjalna kochanka i partnerka, nawet w przypadkach, kiedy bez użycia feromonów mężczyzna nie byłby nią zainteresowany. Dzieje się tak z tego powodu, że feromony wpływają bezpośrednio na mózg, pobudzają męskie hormony, odwołują się do pierwotnych instynktów.Dlatego też po feromony dla kobiet sięgają panie, które chcą sprawić, by mężczyźni bardziej je pożądali. By wzbudzić w nich pragnienie i wcale niekoniecznie je ugasić – można z powodzeniem wykorzystywać taki stan mężczyzny do manipulacji jego zachowaniem. Nie tylko jednak kwestie erotyczne wchodzą w grę. Również relacje w pracy, biznesowe, na uczelni. Efekt jaki dają feromony dla kobiet również wtedy jest nie do przecenienia. Buduje wizerunek kobiety pewnej siebie, atrakcyjnej, wręcz władczej. Stawia ją w centrum zainteresowania, które to ona sama najlepiej wie jak wykorzystać.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel