Darmowa dostawa od 299,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Potencja i libido

( ilość produktów: 12 )

Przykro to mówić, ale brak ochoty na seks dotyka coraz częściej i coraz większą ilość osób. Powodów ku temu jest wiele, większość jednak związana z trybem życia, małą aktywnością fizyczną, dużą ilością stresu, mnóstwem obowiązków i nie mijającym zmęczeniem. Tak więc i kobiety i mężczyźni wielokrotnie po prostu nie mają ochoty uprawiać seks, ze szkodą dla własnej przyjemności i dla związku.

Co dają tabletki na potencję i libido?

Popęd seksualny, czyli libido, u każdego jest inne. Nie wszyscy chcą kochać się codziennie, nie każdemu wystarcza seks raz w miesiącu. Jednak pragnienie seksu, przyjemności, bliskości, dla większości osób odgrywa bardzo ważną rolę w życiu. Spadek chęci na seksu natychmiast więc obija się na psychice, samopoczuciu, ale również na relacjach w związku. Spadek libido może być spowodowany wieloma czynnikami – stresem, ciążą, wiekiem, chorobami... Jednak dobra wiadomość jest taka, że potencja i libido zależne są stężenia hormonów w organizmie. Te zaś można regulować przyjmując odpowiednie suplementy diety.Różnica między nimi jest taka, że tabletki na potencję pomagają w uzyskaniu wzwodu, sprawiają że jest on mocniejszy, twardszy, a sam mężczyzna jest w dnie dłużej kochać się z partnerką.Tabletki na libido z kolei podnoszą samą ochotę na seks i zbliżenie, powodują, że wraca wigor i pożądanie. Środki zwiększające libido skierowane są zazwyczaj do kobiet, bo mężczyźni rzadziej skarżą się na brak chęci, częściej zaś na brak możliwości.Jeśli więc doświadczacie zmniejszonej ochoty na seks i chcecie sobie poradzić z tym problemem, to właśnie oferowane przez nasz sex shop tabletki sytuację tę pozwolą skutecznie odmienić.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel