Pościele

( ilość produktów: 2 )

Czy warto mieć specjalną pościel wyłącznie do seksu? Zależy od tego, jak wasz seks wygląda... W wielu przypadkach to faktycznie ma sens, ułatwia bowiem życie, zarówno przygotowanie wszystkiego przed, jak i sprzątanie po.

Co to są pościele przeznaczone do seksu?

Klasyczne pościele i prześcieradła są wykonane z bawełny, syntetyków czy wręcz jedwabiu. Są bez wątpienia miłe, jeśli służą do spania. W czasie seksu zazwyczaj też spisują się idealnie. Jednak niektóre wasze zabawy potrafią taką pościel zabrudzić błyskawicznie i bardzo skutecznie. Nieraz wręcz tak, że jest ciężka do wyprania.Dlatego też, o ile lubicie eksperymentować i poznawać nowe oblicza seksu, bardzo dobrym pomysłem jest sprawienie sobie specjalnej pościeli do seksu. Zazwyczaj ma ona po prostu formę prześcieradła, dużego, o bokach mających około 2 metry. W ten sposób potrafi bez problemu nie tylko zasłonić łóżko, ale także fotel, sofę, dywan. Nie musicie wręcz ograniczać się z używaniem pościeli do seksu jedynie do sypialni. Najważniejszy jednak jest materiał, z którego jest ona wykonana. Prześcieradła winylowe i lateksowe po prostu nie chłoną płynów. Nie zostają więc na nich plamy z olejków do masażu, żeli nawilżających, nasienia. Idealnie nadają się do wszelkich „mokrych” zabaw, błyskawicznie można je bowiem wyczyścić i przygotować do następnego razu.Niektórzy uwielbiają dotyk lateksu na nagiej skórze. Inni za nim nie przepadają. Wtedy pościel erotyczną można nakryć zwykłym prześcieradłem, by ochronić od poplamienia materac łóżka, meble czy dywan.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel