Piórka

( ilość produktów: 3 )

Praktyki związane z BDSM budzą często skojarzenia z bólem, dominacją, skórą i pejczami. Tymczasem niektórzy sięgają po akcesoria erotyczne dużo bardziej delikatne, subtelne wręcz. I one również mogą być używane w ciekawy i podniecający sposób.

Piórka używane do BDSM

Mowa tu właśnie o piórkach. Zazwyczaj wyposażone są w króciutki trzonek, chociaż mogą być też po prostu połączone w pęczek. Czasem będą to faktyczne piórka pozyskane od ptaków, czasem sztuczne, a czasem delikatny puszek. Przeznaczone są do bardzo delikatnego pieszczenia skóry, przesuwania po niej, lekkich, ledwo wyczuwalnych muśnięć. Czyli innymi słowy do łaskotania, kiziania czy miziania.Ale jaki cel ma ich używanie? Łaskotki wydają się przecież brzmieć dość niewinnie. W teorii faktycznie tak może być, jednak jeśli trwają przez kilka czy nawet kilkanaście minut stają się dla wielu osób trudne do wytrzymania. Uczucie to nie powoduje bólu, jednak może być pewną formą tortury. Łaskotki piórkiem BDSM są przy tym na tyle specyficzne, że prawie każdy reaguje na nie inaczej. Dla jednych będą nudne i monotonne, inni nie odczują ich prawie wcale, a kolejne osoby uznają, że są nie do wytrzymania i po minucie będą prosić o litość i dosłownie krzyczeć. Bywa, że osoba, która z przyjemnością przyjmuje na pupę ostre ciosy packą nie jest w stanie wytrzymać subtelnego łaskotania.Piórka można też wykorzystać w czasie gry wstępnej do delikatnego wodzenia po skórze i pobudzania jej, lekkiej pieszczoty. Świetnie tworzą atmosferę oczekiwania na dotyk, pocałunek, pieszczotę i wcale nie wkraczają przy tym w strefę BDSM.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel