Darmowa dostawa od 299,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Obroże

( ilość produktów: 4 )

Jedną z głównych zasad BDSM, obecną zresztą w samym tym skrócie, jest dominacja i uległość. Manifestowane są one na przeróżne sposoby, a jednym z nich jest właśnie noszenie i używanie obroży. Chętnie nakładane na kobiece szyję, ale i jako atrybut mężczyzny – niewolnika spisują się idealnie.

Wykorzystanie obroży w sypialni i BDSM

Nie jest to więc atrybut jedynie kobiety, chociaż trzeba przyznać, że na jej szyi wygląda wyjątkowo seksownie. Panie zakładają przecież przeróżnego rodzaju ozdoby, właśnie na obrożach wzorowane, do normalnych, codziennych strojów. Tak samo może być używana klasyczna skórzana obroża BDSM – teoretycznie wyglądająca jak dodatek do stroju, faktycznie pokazująca uległość wobec swojego pana.Obroży można używać zarówno do leciutkiego, delikatnego BDSM, jak i jego prawdziwie ostrych odmian. W tym pierwszym przypadku jest tylko symbolem uległości, wizualnym akcentem, na pewno jednak pobudzającym zmysły i bardzo pikantny. Osoby praktykując BDSM bardziej na poważnie docenią też inne walory obroży. Niemal zawsze wyposażone są one w kółka czy pierścienie do podpinania innych akcesoriów. Można więc zapiąć smycz do obroży, by oprowadzać uległego partnera po mieszkaniu, przykuć do miejsca, gdzie odbywać ma się kara, używać jej do szarpania, ciągnięcia czy wręcz przewracania. Połączenie obroży z kajdankami na ręce i nogi to już naprawdę mocno ograniczone możliwości poruszania się i bardzo niewolniczy atrybut. Ale dopóki wszystko dzieje się za obopólnym przyzwoleniem, które też jest jedną z podstawowych reguł BDSM, to nie wahajcie się puścić wodze fantazji i spełniajcie swoje pragnienia o dominacji i byciu zdominowanymi.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel