Darmowa dostawa od 299,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wielofunkcyjne

( ilość produktów: 11 )

Najczęściej używanymi w sypialni akcesoriami erotycznymi są zapewne wibratory. Na rynku dostępne są setki ich modeli, nieraz mocno różniące się się nie tylko wyglądem, ale i możliwościami. Są wśród nich takie, które daleko wykraczają poza tradycyjne przeznaczenie wibratorów, czyli samą penetrację. Są to modele rozbudowane, mogące zaoferować wiele i również na wiele sposobów doprowadzić kobietę do orgazmu. W końcu ich nazwa mówi sama za siebie...

Do czego mogą być używane wibratory wielofunkcyjne?

W przeciwieństwie do wibratorów klasycznych, te bardziej rozbudowane zazwyczaj nie ograniczają się tylko do jednej końcówki. Z powodzeniem mogą używać dwóch, czasem nawet trzech, by dostarczać wrażenia jak najbardziej rozbudowane i płynące z różnych miejsc na ciele.Ale również i jego główny trzon potrafi zaoferować dużo więcej niż tylko wibracje. Już sama główka może pracować na różne sposoby. Niektóre z modeli wibratorów wielofunkcyjnych mają końcówkę rotacyjną, kręcącą się wokół własnej osi. Inne z kolei symulują ruch posuwisty, poruszając się w górę i w dół. Jeszcze inne naśladują ruch podobny do kiwającego się palca, co sprawia, że uderza ona punkt G, intensywnie go pobudzając.Bardzo częstym zabiegiem jest zastosowanie dodatkowej końcówki, która pełni rolę stymulatora łechtaczki. Łączący jej pieszczotę z penetracją wibrator sprawia, że doznania kobiety są niesamowicie mocne i głębokie. Czasami dochodzi również trzecia końcówka – przeznaczona do stymulacji analnej.Wibratory wielofunkcyjne znane są także z bogactwa ustawień i możliwości doboru programów. Kontrola nad prędkością czy natężeniem wibracji również może być sprawowana na kilka sposobów. Prócz tradycyjnych przycisków używane bywają panele dotykowe, sterowanie głosem, muzyką czy za pomocą aplikacji. Możliwości oferowane przez wielofunkcyjne wibratory sprawiają, że potrafią one zadbać o rozkosz każdej kobiety.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel