Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pulsatory

( ilość produktów: 6 )

Użytkownicy akcesoriów erotycznych ciągle poszukują nowych sposobów na mocne doznania. Dawno minęły czasy, gdy jedynymi dostępnymi modelami był wibratory klasyczne. Teraz oferują one wiele innych rozwiązań, bardzo skutecznie zwiększających przyjemność z ich używania.

Jak działają pulsatory?

Najbardziej typowym sposobem działania wibratora są oczywiście drgania, rozchodzące się czasem z jednego, czasem nawet z dwóch czy aż trzech silniczków. Sprawdzają się one przy każdego rodzaju penetracji i stymulacji, doskonale umilając grę wstępną lub solową. Jednakże niektórym użytkowniczkom brak czasem jednej cechy – naturalności ruchów. Takich, jakie są odczuwane podczas seksu z partnerem Tego poruszania się w tył i w przód, w przód i w tył, wchodzenia w partnerkę coraz mocniej, głębiej. Tradycyjne wibratory nie oferują takich możliwości. By osiągnąć taki efekt należy sięgnąć po pulsator.Pulsatory są to akcesoria erotyczne o kształcie analogiczny jak wibratory. Różni je jedna sposób działania. Skupiają się bowiem właśnie nie na wywoływaniu, tylko naśladowaniu naturalnego ruchu kochanka podczas stosunku. Nie tylko więc pieszczą, ale wręcz symulują prawdziwy seks.Doznania jakie przy tym płyną, są bardzo realistyczne. Otwierają też nowe możliwości. Pulsator, w przeciwieństwie do tradycyjnego wibratora, nie musi być trzymany w dłoni. Można pokusić się o więcej fantazji. Zablokować go przy poduszce, ścisnąć między udami, tak, by jeszcze mocniej poczuć efekt wchodzenia do waginy, poruszania się, właśnie pulsowania w niej, jak to prawdziwy kochanek zwykł czynić.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel