Trymery / golarki

( ilość produktów: 2 )

Zadbane ciało bez wątpienia bardziej zachęca do zabaw erotycznych, działa mocniej na zmysły, podnieca. Jednym ze sposobów by prezentować się seksownie są wszelkiego rodzaju fryzurki intymne. Niesamowicie mocno działają one na mężczyzn, ale i kobiety lubią, gdy zarost jest elegancko poskromiony.

Akcesoria do golenia intymnego

Proponujemy więc wam zaopatrzenie się w specjalne maszynki, trymery, golarki, z których pomocą błyskawicznie i bezpiecznie przygotujecie odpowiednią fryzurkę intymną.Dawno minęły czasy, gdy prym wiodło nieposkromione owłosienie. Teraz kobiety zwracają na nie o wiele większą uwagę, odpowiednio formując włoski lub całkowicie się ich pozbywając. Mężczyźni w tym względzie zmieniają się o wiele wolniej, ale tu także widoczna jest większa chęć do eksperymentów.Golarki intymne mają specjalnie wyprofilowany kształt, pozwalający z dużą swobodą poruszać się po „okolicach bikini”. Dlatego z ich pomocą nie stanowi problemu przygotowanie ciekawego i pobudzającego męskie zainteresowanie wzoru. O klasycznego i popularnego paska, zwanego landing strip, przez trójkąty, kółeczka, serduszka, czy wręcz nakierowujące mężczyznę strzałki. Tak przygotowana kobieta prezentować się będzie w męskich oczach niezwykle seksownie. Niezależnie czy takie fryzury nosicie na co dzień, czy przygotowujcie je na specjalne okazje – dużo łatwiejsze będzie to z użyciem odpowiedniego trymera intymnego. Wprowadzić może one też trochę ładu w męskim owłosieniu, i chociaż panowie niechętnie pozbywają się całkowicie włosków, to małe strzyżenie na pewno im nie zaszkodzi.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel