Sex Maszyny

( ilość produktów: 2 )

Coś dla osób, które wiedzą, że zaproszenie erotycznych zabawek do sypialni to świetny pomysł i wiele przyjemności. Ale też mających wysokie wymagania, których nie jest w stanie zadowolić klasyczny wibrator. Lubiących seks mocny, długi, bez kompromisów. Dla nich właśnie polecamy coś specjalne.

Akcesoria erotyczne dla wymagających – czyli sex maszyny

Teoretycznie ich działanie jest podobne do normalnych wibratorów czy masażerów. Również służą do penetracji i do stymulacji, jednak na troszkę innym poziomie.Są po prostu mocniejsze. Na tyle mocne, że przywykło się stosować wobec nich nazwę sex maszyna. Już nie po prosu wibrator, ale urządzenie, które jest w stanie zaspokoić najbardziej wymagającą kobietę, oferując jej seks pełen intensywności i pasji.Sex maszyny wyposażone są w bardzo mocne silniki, dzięki czemu ich ruch posuwisty jest długi i szybki. Zasilanie sieciowe gwarantuje, że niezależnie czy będziecie korzystać z nich kilka minut czy godzin, cały czas będzie pracować w pełni swych możliwości.Z założenia sex maszyny są duże i wymagają sporo miejsca w sypialni. Te największe te całe konstrukcje ze stalowych profili, zapewniające stabilność i idealne nakierowanie penetrującego członka. Te mniejsze mają formę siedzisk, w zależności od wersji potrafiących nawet jednocześnie stymulować łechtaczkę i penetrować waginalnie i analnie.Takich rezultatów i doznań, jakie dają sex maszyny nie da się osiągnąć ani innymi wibratorami, ani w czasie seksu z partnerem. To dla kobiet bowiem wymyślono sex maszyny – wersje dla mężczyzn lub dla par są rzadko spotykane.Maszyny seksu bardzo często włączane są do praktyk BDSM, szczególnie gdy kobieta jest skrępowana. Intensywność ich pracy, połączona z ich industrialnym i mechanicznym wyglądem, nadaje takiej sesji nowego oblicza.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel