Darmowa dostawa od 299,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Z podgrzewaniem

( ilość produktów: 3 )

Korzystanie z masturbatorów jest w stanie dostarczyć mężczyznom wiele przyjemności. One same są zaś niekiedy bardzo naturalne, tak to pod względem wyglądu jak i doznań. Jednak jest pewna rzecz, której panom brakowało... Mianowicie ciepło kobiecego ciała.

Podgrzewane sztuczne pochwy

W poszukiwaniu jak największego realizmu producenci akcesoriów erotycznych postanowili rozwiązań również ten problem. Stąd też w naszym sex-shopie wysyłkowym mamy przyjemność oferować wam masturbatory podgrzewane.Wyposażone one są w obwód termiczny, który w ciągu kilku minut może podnieść temperaturę wewnątrz. Staje się więc podobna do tej, jak normalnie panuje we wnętrzu pochwy. Taki sposób działania od razu zyskał wielki uznanie panów, bo wystarczy połączyć go z odpowiednią porcją środka nawilżającego, by od razu wkroczyć na nowy poziom doznań. Sztuczna pochwa staje się wtedy niesamowicie podobna do prawdziwej. Miękka, miła, ciepła w dotyku i ociekająca wilgocią. Aż prosi się więc, by zagościć w niej na dłużej i przyjemnie się zabawić.Panowie szukają w masturbatorach nie tylko szybkiego rozładowania. Lubią przyjemność jaka płynie z zabawy solo i chcą by była ona jak największa. A ogrzewane masturbatory pozwalają właśnie to uzyskać, ten nieosiągalny wcześniej realizm.Nie ma jednak konieczności kupowania specjalnego modelu o takim działaniu. Mamy też specjalne pałeczki ogrzewające, które po wprowadzeniu do dowolnego masturbatora nagrzeją przyjemnie jego wnętrze.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel