Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Elektryczne

( ilość produktów: 17 )

Mężczyźni szukający najsilniejszych doznań w czasie masturbacji powinni skusić się na zakup modelu z zasilaniem elektrycznym. O ile męska ręka potrafi wiele, to jednak nie jest w stanie dorównać możliwościom, jakie oferują masturbatory z wibracjami. Te bowiem mają znaczną przewagę jeśli chodzi o różnorodność i intensywność doznań.

Jakie cechy mają masturbatory elektryczne?

Przekrój możliwości modeli z wibracjami w znacznej mierze związanych jest z ich kosztem.Najprostsze modele wyposażone są jedynie w wibrujące jajeczko, które umieszcza się w specjalnym kanale. Jego drgania przechodzą wtedy przez penisa, bardzo udanie zwiększając przyjemność. Chociaż sposób działania jest prosty i nieskomplikowany, to nawet już w jego przypadku widać, jak duże możliwości się za tym kryją.Dlatego bardziej zaawansowane masturbatory elektryczne wyposażone są już w duży silnik, lub wręcz kilka. Dają do dyspozycji nawet kilkadziesiąt rodzajów wibracji i drgań, wśród których mężczyzna może swobodnie przebierać. I w zależności od sposobu pracy albo dojść szybko i mocno, albo też bawić się długo i bez pośpiechu.Prócz klasycznych wibracji są też modele naśladujące seks z prawdziwą partnerką. Po wprowadzeniu penisa otaczają go mięciutką wkładką, ściskają delikatnie, jak kobieta. I zaczynają się poruszać w górę i w dół, dając wrażenie pracujących nad orgazmem ust partnerki lub jej mokrej szparki. Najbardziej zaawansowane masturbatory potrafią pracować w rytm materiału, jaki ogląda użytkownik na ekranie. Film erotyczny może być więc jednocześnie wyświetlany, jak i przeżywany.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel