Darmowa dostawa od 299,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Masażery prostaty

( ilość produktów: 3 )

Mężczyźni często boją się samej myśli o jakiejkolwiek stymulacji analnej, budzi ona bowiem skojarzenia z orientacją seksualną. Tymczasem wcale tak być nie musi, a uroki pieszczot tego właśnie miejsca mogą być bez problemu dostępna dla każdego pana.

Jak działają stymulatory prostaty?

Ich budowa jest odmienna od typowych korków analnych. Są lekko zakrzywione na końcu, uwzględniają bowiem budową anatomiczną mężczyzn. Gruczoł krokowy mieści się dość blisko wejścia do pupy, więc nie muszą mieć one dużych rozmiarów. Na tyle tylko, by główka masażera była w stanie dosięgnąć do prostaty i naciskając na nią – pobudzić. U niektórych stymulatorów prostaty ta końcówka jest mała i wąska, u niektórych zaś dość szeroka i gruba. Wbrew pozorom to te węższe są trudniejsze do opanowania i wymagają trochę więcej zachodu – muszą bowiem trafić w niezbyt duży punkt.Ogromnym powodzeniem cieszą się w naszym sex shopie wibrujące masażery prostaty. Stymulują ją często jednocześnie od środka i od zewnątrz, naciskając na krocze. Efekt takiej pracy potrafi doprowadzić mężczyznę do niesamowicie mocnej eksplozji, a sama zabawa z masażerem prostaty może być dłuższa niż klasyczny seks, a równie przyjemna. Bywa, że prostata jest zwana męskim punktem G, co samo przez się mówi, jak wrażliwe jest to miejsce na stymulację. Niezależnie od orientacji seksualnej.Prócz przyjemności masaż prostaty ma też inne zalety. Udowodnione jest, że regularne jego przeprowadzanie pozwala na zmniejszenie ryzyka wystąpienia nowotworów gruczołu krokowego. A są one jednym z najczęściej występujących u mężczyzn.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel