Darmowa dostawa od 299,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kulki gejszy

( ilość produktów: 24 )

Są one używane w dwóch celach.

Pierwszym jest przyjemność. Włożone przez kobietę do pochwy spoczywają tam i delikatnie stymulują. Rozchodzące się po ciele wibracje wspaniale pobudzają, a jednocześnie czynią to raczej spokojnie, bez gwałtowności odczuć kojarzonej np. z użyciem wibratora. Kulki gejszy mogą mieć własne zasilanie i wtedy sterowane są wygodnie, pilotem bezprzewodowym albo z poziomu aplikacji na telefon. To, w połączeniu z ich małymi wymiarami, pozwala na używanie kulek w dowolnym czasie. Czy to podczas seksu, masturbacji czy wręcz na spacerze. Część modeli zamiast wibracji ma w środku wydrążenie, w którym spoczywa mała, metalowa kulka. Gdy kobieta się porusza – to i ona się rusza, wprawiając całość w lekkie, stymulujące drżenie.

Drugim powodem noszenia kulek waginalnych jest trening mięśni Kegla czyli względy medyczne. Odpowiadają one między innymi za siłę przeżywania orgazmów. Jeśli są mocne, jędrne, elastyczne, to i kobieta jest w stanie osiągnąć mocniejsze i bardziej intensywne szczytowanie. Nie tylko zresztą ona – również jej partner. Silniejsze mięśnie dna pochwy mocniej obejmują penisa, a więc mężczyzna przeżywa większą rozkosz w czasie seksu. Szczególnie polecane są kobietom po porodzie, przyspieszają bowiem odzyskanie poprzedniej formy przez mięśnie waginy. Dlatego kulki kegla noszone są chętnie przez kobiety, pozwalają im bowiem osiągnąć przyjemność z samego używania, jak i później – z jego efektów. 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel