Huśtawki miłosne

( ilość produktów: 2 )

Większość osób, nawet tych bardzo aktywnych seksualnie, nie zdaje sobie sprawy z istnienia tego typu akcesoriów erotycznych. A jeśli już, to uznaje je tylko za ciekawostkę i nie poświęca większej uwagi. To wielki błąd, bo są one zaskakująco proste w montażu i niezwykle przyjemne w użytkowaniu.

Jak mocować i do czego używać huśtawek miłosnych?

Na pierwszy rzut oka przypominają trochę tradycyjne huśtawki, na których większość z was bawiła się w dzieciństwie. Otóż dorośli nadal mogą je wykorzystywać go „zabawy” i mieć z tego wielką przyjemność.Huśtawki miłosne to konstrukcje służące do podwieszania, składające się z systemu linek, pasów, siedzisk i umożliwiające intensywne uprawianie seksu w najróżniejszych pozycjach.Montaż huśtawek jest bardzo prosty, wystarczy użyć do tego grubych kołków rozporowych i na nich osadzić w suficie haki czy też kółka do szybkozłączek. Huśtawki wymagają od jednego do czterech punktów podwieszenia, w zależności od wielkości i konstrukcji. Podwieszenie ich na gotowych już kołkach zabiera dosłownie minutę.Podpięta do nich konstrukcja pozwala na swobodne, stabilne i bezpieczne używanie. Wisząca na huśtawce kobieta może przybierać dziesiątki różnych pozycji, często wręcz akrobatycznych. Pozwala to na uprawianie seksu w pozycjach, których bez pomocy huśtawki miłosnej praktycznie nie da się osiągnąć. W dodatku z wielkim wigorem, gwałtownością i pasją. Z wykorzystaniem huśtawki mężczyzna może niewielkim nakładem sił wchodzić w kobietę bardzo mocno i głęboko – ciało kobiety jest „rozbujane” i niemalże samo nabija się na penisa. Nawet przy niespecjalnie dobrej kondycji fizycznej z użyciem huśtawki miłosnej można uprawiać dziki seks.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel