Higiena / pielęgnacja akcesoriów

( ilość produktów: 2 )

W coraz większej ilości sypialni atmosferę podgrzewają erotyczne akcesoria. Od kajdanek po korki analne, od wibratorów po masażery łechtaczki. Niezaliczone modele, przeróżne sposoby użycia. A co robić, gdy już skończymy ich używać?

Jak dbać higienę akcesoriów erotycznych?

Przede wszystkim musimy sobie zdawać sprawę, że z ich higieną powiązane jest wasze zdrowie. Na powierzchni zabawek erotycznych mogą się osadzać – i osadzają się – przeróżne mikroorganizmy, bakterie, wirusy. Ponowne użycie nieoczyszczonych akcesoriów może prowadzić do rozwinięcia się infekcji intymnej. Dlatego też po każdym użyciu – a najlepiej również przed – wasze akcesoria erotyczne powinny być starannie oczyszczone. Dotyczy to zwłaszcza zabawek analnych, ale bynajmniej nie tylko ich.Najlepiej sięgać po specjalne środki do czyszczenia akcesoriów erotycznych. Mają one odpowiednio dobrane formuły, gwarantujące, że powierzchnia nie ulegnie uszkodzeniu, a jednocześnie zostaną usunięte grzyby, mikroby czy nawet wirusy. Oczywiście nie bez znaczenia jest prostota używania takiego środka. Zazwyczaj to aktywna pianka lub spray, które po naniesieniu wystarczy wytrzeć szmatką.Dbanie o czystość waszych zabawek przedłuża też ich żywotność. Tak samo jak używanie specjalnych środków pielęgnujących do akcesoriów erotycznych. Pomagają zachować idealną strukturę materiału, jego fakturę, właściwości. Najczęściej są stosowane do delikatnych materiałów, jak np. cyberskóra w masturbatorach czy wibratorach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel