Ekspandery do powiększania penisa

( ilość produktów: 2 )

Wielu panów uważa, że ich penis jest zbyt mały i jest gotowa wiele uczynić, by stan ten zmienić. Są do tego różne metody, od farmakologicznych (jak tabletki) po chirurgiczne (operacja na penisie). Jednak jedna wydaje się wyróżniać dzięki swojej skuteczności i de facto prostocie.

Jak działają ekspandery do penisa?

Sam sposób pracy tego urządzenia jest prosty – po prostu zakłada się go na penisa i nosi na nim. W zależności od postępów, modelu czy wytycznych producenta ekspander założony powinien być na członka czasem godzinę, czasem nawet kilka godzin dziennie. Penis w tym czasie jest w stanie spoczynku, nie jest konieczne utrzymanie tak długiej erekcji.W czasie noszenia członek jest rozciągany. Siła na niego działająca jest bardzo niewielka, ale dzięki rozłożeniu w długim czasie – odnosząca skutek. Rozciąganie trwa bowiem kilka godzin dziennie przez kilka miesięcy. W ten sposób proces jest łagodny, ale nieustępliwy. Powoli, a więc bezpiecznie dla penisa, jego wrażliwości i sprawności, następuje delikatne jego wydłużenie.Rozciągacz do penisa, stosowany zgodnie z zaleceniami producenta, jest w stanie wydłużyć członka o kilka centymetrów. Jednocześnie wystąpić może efekt prostowania penisa, który u większości mężczyzn jest lekko skrzywiony.Bardzo ważna dla użytkowników jest kwestia dyskrecji. Skoro ekspander noszony jest kilka godzin, to czy można normalnie funkcjonować? Tak. Nie jest on widoczny pod ubraniem, można z nim wykonywać w zasadzie wszystkie codzienne czynności.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel