Szklane

( ilość produktów: 4 )

Większość akcesoriów wykonanych jest z materiałów miłych, miękkich, delikatnych – nawiązujących do ciała człowieka. I chociaż prym wiodą te silikonowe, to swoich fanów mają także gadżety erotyczne wykonane z innych tworzyw. I wcale nie są one gorsze, sprawują się bowiem bardzo sprawnie, a w niektórych aspektach wręcz się wybijają.

Czy szklane dildo jest bezpieczne?

Jednym z bardziej egzotycznych materiałów używanym do wyrobu akcesoriów erotycznych jest szkło. I w tym momencie wiele osób może się zastanawiać, jak wygląda kwestia bezpieczeństwa używania takiego gadżetu.Rozwiejemy te obawy. Do wyrobu akcesoriów erotycznych nie używa się normalnego, tradycyjnego szkła. Jest to szkło techniczne, przemysłowe, tak zwane boro silikatowe. Nie ma zatem obaw, że po włożeniu do waginy czy anusa szklane dildo pęknie, ukruszy się czy złamie. Oczywiście już upadek na twardą powierzchnię może mu wyrządzić szkodę, ale jego wytrzymałość jest bardzo duża, w normalnym użytkowaniu nie ma szans by cokolwiek mu się stało.Szkło ma jednak swoje niezaprzeczalne zalety. Ładnie się prezentuje, gadżety wykonane z tego materiału są bardzo estetyczne i stylowe. Pozwalają także na zabawę z temperaturą, czyli ochładzanie lub podgrzanie, np. pod strumieniem wody, by uzyskać inne niż zazwyczaj wrażenia. Szklane penisy wymagają niedużych ilości środków nawilżających, dowolnych – w tym lubrykantów silikonowych, których nie można np. używać przy akcesoriach wykonanych z silikonu. Sam materiał jest oczywiście twardy, jednak wiele osób ceni sobie takie właśnie, solidne, doznania. Dlatego szklane dilda chętnie używane są do penetracji analnej i waginalnej.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel