Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.49 PLN


Feromony 
Love & Desire damskie 15ml (intensywne)


Love & Desire jest dla Ciebie, jeśli chcesz:

-  nawiązać nowe znajomości

-  mieć lepszy kontakt z ludźmi, z którymi często przebywasz, np. w pracy
-  niezobowiązująco poflirtować
-  poznać drugą połówkę
-  mieć 150% większą pewność siebie w każdej sytuacji


Chcesz odmienić swoje życie? Używaj feromonów codziennie! 


Feromony Love & Desire pomogą Ci:

- zwrócić na siebie uwagę

- wzmocnić pewność siebie w każdej sytuacji
- wzbudzić sympatię i szacunek
- stać się bardziej atrakcyjną w oczach swoich i innych ludzi


Mechanizm działania feromonów:

Feromony są naturalnym kanałem komunikacji między ludźmi, dlatego działają na każdego.

Jeśli chciałabyś swobodnie zawierać nowe znajomości i nadal pozostać sobą, zdaj się na naturalne, sprawdzone sposoby - na feromony. Każdej z nas brakuje czasem odwagi w relacjach damsko-męskich. Bywa, że czujemy się zbyt mało atrakcyjni, co z kolei blokuje nas i mamy opory przed rozpoczęciem rozmowy z interesującą nas osobą. Na atrakcyjność wpływa nie tylko nasz wygląd, ale także "to coś" , nasz wewnętrzny magnetyzm.


Jak pachnie Love & Desire dla kobiet?

To seksowny, owocowo-kwiatowy zapach dla stanowczych, niezależnych kobiet, które wiedzą czego chcą i nie wahają się po to sięgnąć. To bardzo kobiecy zapach: zmysłowy, wyrafinowany, silny, gorący i niepokorny. Prowokuje i fascynuje, powoduje spore zamieszanie w głowach mężczyzn, robi wiele, oprócz jednego - nie zobojętnia. Na zapach Love & Desire składają się nuty zapachowe: czarna porzeczka, gruszka, włoska klementynka, pomarańcza, kwiat imbiru, nasiona hibiskusa, frezja, kalifornijskie drzewo cedrowe i wanilia.


Love & Desire to najskuteczniejsze feromony. Zostały uznane za najlepszy produkt w kategorii "najbardziej pociągający zapach". 


Love & Desire - oryginalna, niezwykle skuteczna mieszanka 4 feromonów


Androstenol
  - jego poziom jest zwykle wyższy u kobiet dominujących. Wpływa na wzbudzenie atrakcyjności u mężczyzn jak i u innych kobiet i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów i utrzymywaniu spójności grupy. Mężczyźni w wieku od 20 do 50 lat są szczególnie wyczuleni na jego zapach.

Androstenon – to zapach wytwarzany głównie przez kobiety dominujące. Zapach ten sygnalizuje siłę wśród osobników tej samej płci. Służy kobietom do przyciągnięcia uwagi mężczyzn i wzbudzenia ich zainteresowania. Kobiety przebywające w warunkach dużej rywalizacji mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Androstenonu warto także używać chcąc wzbudzić większy respekt i dominację. Wykorzystanie androstenonu w Love&Desire szczególnie wpływa na powodzenie u mężczyzn.
Androsteron – To najbardziej kobiecy ze wszystkich składników. Wywołuje efekt dominacji, ale nie wpływa na efekt agresji, stwarzając raczej aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u spokojnych samic, typu Alpha.
Androstadienon – "Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u mężczyzn. Wiele badań nad tym feromonem wskazuje, że silne oddziałuje na aktywność mózgu mężczyzn. Świadczy o tym wzrost uwagi, poznania, poprawa nastróju.
Love & Desire otrzymał nominację do prestiżowej Nagrody Konsumentów EROtrendy 2014 w kategorii "Najlepszy Produkt".

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...