Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.49 PLN

Feromony Love & Desire męskie 15ml (intensywne)


Love & Desire jest dla Ciebie, jeśli chcesz:

-  nawiązać nowe znajomości

-  mieć lepszy kontakt z ludźmi, z którymi często przebywasz, np. w pracy
-  niezobowiązująco poflirtować
-  poznać drugą połówkę
-  mieć 150% większą pewność siebie w każdej sytuacji


Chcesz odmienić swoje życie? Używaj feromonów codziennie! 

Feromony Love & Desire pomogą Ci:

- zwrócić na siebie uwagę

- wzmocnić pewność siebie w każdej sytuacji
- wzbudzić sympatię i szacunek
- stać się bardziej atrakcyjną w oczach swoich i innych ludzi


Mechanizm działania feromonów:

Feromony są naturalnym kanałem komunikacji między ludźmi, dlatego działają na każdego.

Jeśli chciałabyś swobodnie zawierać nowe znajomości i nadal pozostać sobą, zdaj się na naturalne, sprawdzone sposoby - na feromony. Każdej z nas brakuje czasem odwagi w relacjach damsko-męskich. Bywa, że czujemy się zbyt mało atrakcyjni, co z kolei blokuje nas i mamy opory przed rozpoczęciem rozmowy z interesującą nas osobą. Na atrakcyjność wpływa nie tylko nasz wygląd, ale także "to coś" , nasz wewnętrzny magnetyzm.


Jak pachnie Love & Desire dla mężczyzn?

To energetyzujący świeży zapach, przepełniony życiem i wolnością. Ludzie, którzy noszą na sobie ten zapach, czują się wyjątkowi i nieskrępowani. Kobiety określają ten zapach jako: intrygujący, pociągający, męski. Składają się na niego nuty zapachowe: grejpfrut, liść brzozy, cyprys, szałwia, wetiwer, paczula.


Love & Desire to najskuteczniejsze feromony. Zostały uznane za najlepszy produkt w kategorii "najbardziej pociągający zapach".


Love & Desire - oryginalna, niezwykle skuteczna mieszanka 4 feromonów


 Androstenol – pomoże Ci we flircie. Wpływa na wzbudzenie atrakcyjności u kobiet, jak i u mężczyzn, i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów. Kobiety w wieku od 20 do 50 lat są szczególnie wyczulone na jego zapach.
-Androstenon – wzbudzi respekt do Twojej osoby Służy mężczyznom do przyciągania uwagi kobiet i wzbudzenia ich zainteresowania. Warto go używać np. w pracy, gdy chce się wzbudzić większy respekt.
Androsteron – zbuduje Twój autorytet. Powoduje uczucie dominacji, ale nie wpływa na efekt agresji, stwarzając aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u samców typu alpha.
Androstadienon – sprawi, że przyciągniesz uwagę kobiet „Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u kobiet. Wiele badań nad tym feromonem wskazuje, że silne oddziałuje na aktywność mózgu u kobiet. Mogą iść z nim w parze takie efekty, jak wzrost uwagi, przychylność, poprawa nastroju. 

Love & Desire otrzymał nominację do prestiżowej Nagrody Konsumentów EROtrendy 2014 w kategorii "Najlepszy Produkt".

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...