Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN

 PeniStim Gel 150 ml

PENISTIM żel to nowoczesny, bardzo wydajny, bogaty w składniki aktywne produkt. W odróżnieniu od innych preparatów tego typu ten jest wyjątkowy. W porównaniu do konkurencyjnych marek PENISTIM działa 3 torowo. Mając żel PENISTIM to tak jakby mieć 3 różne żele.

Penistim:

-Pełna mocna erekcja
- Powiększenie 
- Wytrysk obfity jak nigdy

Odpowiednio dobrane proporcje składników aktywnych i ekstraktów nadają temu produktowi niepodważalną przewagę i powodują że w bardzo krótkim czasie stał się ulubionym panaceum na wszelkie męskie powody zakłopotania.

Sekret żelu PENISTIM to 3 torowe działanie. Dzięki temy kupując PENISTIM nie musisz już stosować innych produktów. Ten żel to oszczędność która pozostaje w kieszeni i pozbycie się męskich kompleksów w jednym

- Erekcja a raczej jej brakkto przeżył taką przygodę wie doskonale co ona oznacza. Zakłopotanie i wstyd o którym trudno zapomnieć. Czasami nawet jest na początku, później staje się słabsza, połowiczna i penis nie nadaje się do pełnienia swojej funkcji. 
- Powiększenie - czy rozmiar ma znaczenie, przekonał się kazdy kto widział ten uśmiezek radości lub wręcz przeciwny, ironiczny u kobiety przed którą stoimu nago by właśnie się nią zająć. Przekonał się o tym także ten kto słyszał jęki rozkoszy lyb całkowity brak odgłosów lub wręcz zniecierpliwienie na tważy partnerki
- Wytrysk - O tak potężny wytrysk, to uczucie na samą myśl którego uśmiechamy się od ucha do ucha. Im większy tym lepszy, im mocniejszy tym jesteśmy szczęśliwsi.Produkt sprawi, że osiągniesz mocną erekcję, powiększenie penisa oraz bardzo obfity wytrysk!

Dzięki niemu prosto i bezpoleśnie poprawisz kondycję Twojego członka. Pudełko PeniStim Spray został zabezpieczony specjalną plombą i hologramem, która gwarantuje jakość i oryginalość produktu ! Spray ma działanie 3-torowe, możesz pożegnać się z problemamy z erekcją, małym wytryskiem czy małym obwodem członka. 

- jest to jedyny żel o podwójnym zabezpieczeniu
- marka LoveStim została nagrodzona Laurem Konsumenta, dzięki najwyższej jakości produktów.

Ważne!
PeniStim to produkt o silnym działaniu, nie należy więc stosować go częściej niż 2 razy dziennie.

Stosowanie:
Najlepiej zaaplikować przed stosunkiem. Składniki bardzo dobrze się wchłaniają i zaczynają szybko działać. Mrowienie i czerwony penis to znak, że preparat zaczął już działać.

Produkt oryginalny tylko z hologramem na opakowaniu!