Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Silna erekcja z Power Man!

Power Man™ to nowy suplement na polskim rynku, mimo, że na rynku znajduję się krótki czas to już zyskał ogromną popularność, dzięki swojej skuteczności. Nasz produkt jest polecany przez klientów z całego świata. Przetestowały go miliony mężczyzn, z rewelacyjnym skutkiem. Power Man™ to najlepszy produkt na erekcję, jaki kiedykolwiek powstał.

Produkt dostał został wyróżniony dwoma nagrodami:

- Laur Konsumenta - Pragniemy poinformować, że wszystkie produkty marki shs-store zostały wyróżnione nie tylko przez szerokie grono specjalistów zajmujących się tematyką dotyczącą intymnych suplementów diety ale przede wszystkim zostały docenione i nagrodzone Laurem Konsumenta otrzymując tytuł 'Odkrycie Roku', który potwierdza zadowolenie klientów ze stosowania produktów marki shs-store w tym także produktu Power Man™.

HACCP I ISO 22000 - Power Man™ to produkt najwyższej jakości. Składniki ziołowe wchodzące w jego skład są pozyskiwane z ziół uprawianych organicznie. Odpowiednia uprawa, zbiór i obróbka, zgodna z wymogami ISO 22000, normami HACCP daje Ci pewność, że to produkt najwyższej jakości. EroMen™ jest bezpieczny, jego składniki są naturalnego pochodzenia. Pozwól by Twoi klienci poczuli jak to jest być dumnym ze swej męskości razem z nową formułą Power Man™.

Wiele lat doświadczenia w branży z suplementami oraz erotycznej zaowocowały powstaniem wyjątkowego produktu dla mężczyzn. Power Man to nie tylko produkt działający na erekcję ale również zwiększająca satysfakcję z życia seksualnego mężczyzn. 


Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom PowerMan powstał na bazie znanych składników ale w innowacyjnej formie i z niespotykanymi  do tej pory proporcjami, co zapewnia Ci erekcję na najwyższym poziomie. Kliknij w nazwę składnika aby rozwinąć jego opis i dowiedzieć się więcej!

Składniki:
- Korzeń Różeńca Górskiego
- Nasiona Kozieradki
- Korzeń Żeńszenia Panax
- Korzeń Sarsaparilla
- Łodygi Owsa Zwyczajnego
- Cynk
- Magnez      

Składniki zawarte w PowerMan to znane od wieków ziołowe składniki, które zwiększają poziom libido i przywracają siły witalne. PowerMan przyczynia się do łatwiejszych i szybszych erekcji w niedługim czasie od spożycia. Efekt ten utrzymuje się przez kilka godzin. Pomaga mężczyznom w sposób zdumiewający odzyskać satysfakcję we współżyciu seksualnym.

PowerMan daję Ci nieodpartą gwarancję pokonania lęków przed nieudanym stosunkiem seksualnym w każdym wieku! 

Dzięki działaniu PowerMan zobaczysz jak łatwo osiągniąć prawdziwą erekcję! Stosowanie suplementu diety jest bardzo proste, wystarczy na około 30 minut przed stosunkiem połknąć kapsułkę i popić dużą ilością wody. Doświadczysz erekcji, którą bez problemu, wywołasz za każdym razem kiedy będziesz chciał! I to aż przez 24 godziny, dzięki temu osiągasz niespotykaną możliwość odbywania kilku stosunków jednej nocy!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...