Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 6.49 PLN

Potency Therapy to produkt stworzony tylko i wyłącznie dla prawdziwych mężczyzn, 
którzy dążą do zdrowej i silnej erekcji przy każdym zbliżeniu, bez konieczności brania środków wspomagających. 
To suplement diety, który pomaga wywołać i wzmocnić erekcję podnosząc przy tym Twoją sprawność seksualną na stałe
Idealne rozwiązanie dla mężczyzn chcących poprawić jakość i intensywność swojego życia seksualnego – NA STAŁE. 

 
Dzięki Potency Therapy już nigdy nie zaznasz smaku porażki.
Jego kompleksowość sprawia, że jest rewolucyjnym środkiem w walce z problemem potencji.
Dzięki odpowiednio dobranym składnikom Potency Therapy nie działa tylko jednorazowo,
ale regeneruje Twój organizm dostarczając mu potrzebnych składników w wyniku czego staniesz na wysokości zadania za każdym razem!


Z pewnością nie jeden mężczyzna oddałby wiele, żeby problem z erekcją przestał być jego problemem,
żeby już nigdy nie zawiódł swojej partnerki i samego siebie.
Bez wątpienia każda kobieta będzie zachwycona i zrobi wszystko
aby jej mężczyzna był w stanie zadowolić ją za każdym razem. Pomyśl nie tylko o sobie! 


Twoja partnerka nie marzy o silnej i długiej erekcji w Twoim wykonaniu?
 Z pewnością wydałaby każde pieniądze, abyś w końcu stanął na wysokości zadania i ją zadowolił! 
Potency Therapy to rozwiązanie Twojego problemu erekcji!
Przez swoje systemowe działanie Potency Therapy dodatkowo poprawi jakość i smak Twojej spermy,
zwiększy jej ilość, oraz wpływnie na regulację układu homronalnego.


Pełna satysfakcja z życia seksualnego!

- Tylko naturalne składniki.
- Bardzo wysoka skuteczność.
- O 50% silniejsza erekcja.
- Kilka erekcji jednej nocy.


Składniki Potency Therapy:

Naturalne składniki zawarte w specjalnie opracowanej formule suplementu diety Potency Therapy wspierają organizm. Wzbogacając codzienną dietę, poprawiają życie seksualne. 
Twoja erekcja będzie silniejsza niż wcześniej.

L-arginina:
- znacząco wpływa na zwiększenie produkcji tlenku azotu, co ma korzystny wpływ na mięśniówkę naczyń krwionośnych. Zmniejszając napięcie ściany naczyń znacznie poprawia przepływ krwi w organizmie i, tym samym, stopień utlenienia tkanek. Jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na problemy z erekcją. Z uwagi na ten fakt, L-arginina to substancja poprawiająca ilość krwi dostarczanej do członka po zadziałaniu bodźca erogennego. Sprzyja to znacznie uzyskaniu wzwodu i powoduje erekcję. Głównym obszarem działania L-argininy jest wzrost produkcji spermy oraz ruchliwości plemników co znacznie przyczynia się do wzmocnienia erekcji!Tribulus terrestris: 
- buzdyganek pobudza spermatogenezę u mężczyzn i owogenezę u kobiet. Zwiększa retencję azotu. Pobudza syntezę białek. Zapobiega stłuszczeniu organów wewnętrznych. Łagodzi objawy andropauzy. W odpowiedniej dawce podnosi poziom naturalnego, endogennego testosteronu. Buzdyganek zwiększa poziom wolnego testosteronu we krwi. Wyciągi z buzdyganka zwiększają poziom wolnego testosteronu, pobudzają uwalnianie gonadotropiny, lutropiny LH i folikulostymuliny FSH. Wspomaganie wzwodu prącia jest związane z uwalnianiem tlenku azotu do zakończeń nerwowych w pobliżu ciał jamistych prącia. Istnieją doniesienia o zwiększaniu liczby, ruchliwości i żywotności plemników w nasieniu i wyraźnym poprawieniu ejakulacji (wytrysku nasienia i porcji /ilości/ nasienia) po podawaniu preparatów buzdyganka.Catuaba (Trichilia catigua):
- środek z kory drzew rosnących w Brazylii. Taka kora pochodzi z drzew Trichilia catigua. Catuabę najczęściej stosuje się jako afrodyzjak i lek pomagający w przypadku zaburzeń erekcji. Stanowi bardzo mocny naturalny afrodyzjak, który w sposób bezpieczny wspomaga erekcję. W Brazylii, gdzie dodaje się go także do wina, jest na tyle popularny, że powstało związane z nią przysłowie: „do sześćdziesiątki dzieci ojca należą do niego, po sześćdziesiątce należą do catuaby”.Wapń (węglan wapnia):
- zajmuje pierwsze miejsce na liście składników odżywczych, które zapewniają nam siłę i zdrowie. Każdy z nas potrzebuje wapnia, aby zapobiec niemiłemu odrętwieniu i skurczom. Oznaką niedoboru wapnia jest uczucie mrowienia i bóle mięśni. Dodatkowo niedobór wapnia może powodować stany depresyjne i lękowe. Obolali i zmęczeni, a dodatkowo ze złym samopoczuciem nie mamy ochoty na nic, nawet na przyjemności. Tutaj zastosowano go jako wzmocnienie dla organizmu.Ginkgo biloba:
- ekstrakt z miłorzębu japońskiego ma ogromny wpływ na erekcję. Erekcja jest bowiem reakcją jednocześnie psychologiczną, nerwową i naczyniową. U mężczyzn pobudzenie seksualne, odbierane przez mózg, powoduje uwolnienie tlenku azotu do komórek penisa – jego mięśnie gładkie rozluźniają się, napływa krew i następuje erekcja. Regularne stosowanie wyciągu z miłorzębu zwiększa dostępność tlenku azotu i pozwala rozluźnić naczynia mięśni gładkich, co zwiększa szansę na spontaniczne zbliżenie z partnerką. Terapia z wykorzystaniem preparatów zawierających ekstrakt z ginkgo biloba jest szczególnie efektywna w przypadku zaburzeń erekcji wynikających ze stosowania antydepresantów.

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...