Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 6.49 PLN

Be Lover Gel Forte 100 ml


Nawilżenie podczas stosunku
 to niezwykle ważna sprawa, aby mieć z niego jak największą przyjemność!
Często zdarza się, że kobieta czuje bolesne tarcie przy stosunku u mężczyzn obrzęki i zaczerwienienia pojawiają się po stosunku, przez co penis częściowo traci swoje zdolności do regeneracji, tym samym obniża się jakość erekcji.
Bardzo często problemy te występują, ponieważ bardzo mało kobiet wyzwala odpowiednią ilość śluzu, która pozwala nie używać lubrykantów. Nawilżenie pozwala na czerpanie prawdziwej przyjemności ze zbliżenia. Jeśli nie jest ono wystarczające, partnerzy mogą odczuwać dyskomfort nie tylko psychiczny - ale przede wszystkim fizyczny.


Żel jest bezwonny, bezbarwny, testowany ginekologicznie i dermatologicznie. Odpowiedni dla osób w każdym wieku.Idealny do : 

Gry wstępnej – lubrykant nie posiada mocy rozgrzewający, jednak jego mocne nawilżenie powoduje wzrost podniecenia, w szczególności u kobiet.
 Seksu klasycznego – dzięki swoim właściwościom idealnie nadaje się do seksu klasycznego.
Seksu analnego – żel bardzo mocno nawilża, więc bez obaw o tarcia możesz uprawiać seks analny.
Seksu oralnego – Be Lover Aqua jest jadalny, bezsmakowy i nie uczula, więc możesz go bezpiecznie stosować podczas seksu oralnego.
Stosowania z prezerwatywą – aby ułatwić sobie nakładanie prezerwatywy skorzystaj z nawilżenia, ponadto będziesz odczuwał więcej przyjemności z seksu.
Stosowania z wibratorami – aby nie powodować żadnych otarć i spotęgować doznania podczas zabawy z wibratorami użyj lubrykantu.


Jak używać?

Aby skutecznie używać lubrykantu wystarczy nanieść odpowiednią ilość na dłoń a później używać na miejsca intymne zarówno kobiet i mężczyzn lub bezpośrednio na akcesoria. Podczas stosowania razem z prezerwatywą, aplikuj prosto na penisa nie na prezerwatywę.

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych wrażeń i jeszcze większego podniecenia, możesz przechowywać żel w lodówce, po aplikacji wywoła bardzo pozytywne dreszcze! 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...