Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Je Joue

Bardzo miękki, bardzo elastyczny, bardzo silny. Dzięki tym cechom Je Joue Mio jest idealnym dodatkiem przedłużającym i wzmacniającym wasze miłosne doznania.

Pierścień przedłuża i wzmacnia erekcję delikatnie uciskając penisa u nasady, a jego wibracje dodatkowo stymulują nie tylko łechtaczkę, ale również penisa, a za jego pośrednictwem pochwę. Kiedy raz spróbujecie nie będziecie chcieli przestać !!!

Ponad to Je Joue Mio wynosi na najwyższy poziom wszystkie najnowocześniejsze rozwiązania dostępne dla pierścieni na penisa:

- Jest w pełni wodoszczelny dzięki pozbawionemu klasycznych wtyczek ładowaniu. Wanna, prysznic, jaccuzi? Je Joue Mio nie zna ograniczeń!

- Jest w 80% pokryty medycznym silikonem zatwierdzonym przez amerykańską agencję FDA. Otrzymujesz niespotykaną u innych zabawek gwarancję bezpieczeństwa i higieny.

- Je Joue Mio jest tak zbudowany, aby umożliwić wygodną i wszechstronną stymulację łechtaczki i sromu jak również penisa, jąder oraz krocza. Możecie go używać założonego na penisa w trakcie stosunku, ale dzięki gładkiej, silikonowej powierzchni sprawdza się również jako masażer w trakcie gry wstępnej lub podczas stosunku. Nie ma na rynku drugiego tak wszechstronnego pierścienia !!!
GŁÓWNE PARAMETRY

- Wykonany z medycznego silikonu zatwierdzonego przez amerykańską agencję FDA;

- Bardzo elastyczny i miękki materiał umożliwiający wygodne użytkowanie bez względu na rozmiar penisa;

- W 100% wodoszczelny i wodoodporny;

- 1 silniczek dający 5 trybów wibracji oraz 5 poziomów nasilenia wibracji;

- Akumulator ładowany za pomocą magnetycznego klipa;

- 2 godziny ładowania starczają na 2 godziny działania;

- Funkcja Travel Lock (start po przytrzymaniu przycisku "+" przez 2 sekundy);

- Opakowany w estetyczne, twarde, czarne pudełko (idealny na prezent, ułatwia przechowywanie) umieszczone w kartoniku ze zdjęciami prezentującymi produkt.

Polecamy