Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Je Joue

Je Joue MiMi to ultranowoczesna wersja klasycznego masażera.

Główne cechy odróżniające go od konkurencyjnych modeli to mocarny silniczek, pełna wodoszczelność i wodoodporność oraz całkowicie silikonowa budowa.

Dzięki nim MiMi jest w stanie dostarczyć przyjemności, których nie można zaznać z pomocą innych urządzeń.Ponadto Je Joue MiMi wynosi na najwyższy poziom wszystkie najnowocześniejsze rozwiązania dostępne na rynku:

- Jest w pełni wodoszczelny dzięki pozbawionemu klasycznych wtyczek ładowaniu. Wanna, prysznic, jaccuzi? MiMi nie zna ograniczeń!

- Jest w 90% pokryty medycznym silikonem zatwierdzonym przez amerykańską agencję FDA. Otrzymujesz niespotykaną u innych zabawek gwarancję bezpieczeństwa i higieny.

- Powierzchnia silikonu jest całkowicie gładka i nie posiada choćby najmniejszych śladów łączenia lub przetłoczeń. Jest to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa.

- Posiada najsilniejsze na rynku wibracje, których moc pozostaje pod kontrolą dzięki 5 stopniowej regulacji ich poziomu.

- Eliptyczny kształt i gładka, silikonowa powierzchnia oraz potężne wibracje czynią z Je Joue MiMi bardzo wszechstronne urządzenie do masażu. Plecy, ramiona, pośladki, szyja. Do wszystkich tych miejsc wibracje MiMi dostarczą przyjemne ukojenie.
GŁÓWNE PARAMETRY

- Wykonany z medycznego silikonu zatwierdzonego przez amerykańską agencję FDA;

- 1 potężny silniczek z 5 trybami oraz 5 poziomami nasilenia wibracji;

- 100% wodoodporny i wodoszczelny;

- Akumulator ładowany za pomocą magnetycznego klipa (ładowarka w zestawie);

- 2 godziny ładowania starczają na 2 godziny działania;

- Funkcja Travel Lock (start po przytrzymaniu przycisku "+" przez 2 sekundy);

- Opakowany w estetyczne, twarde, czarne pudełko (idealne na prezent, ułatwia przechowywanie) umieszczone w kartoniku ze zdjęciami prezentującymi produkt.

Polecamy