Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Je Joue

Je Joue FiFi to ultranowoczesna wersja klasycznego króliczka.

Sztandarową cechą odróżniającą go od konkurencyjnych modeli to dwa, zasilane niezależnymi, mocarnymi silniczkami, uszka. Dzięki nim FiFi dostarcza przyjemności, których nie można zaznać z pomocą innych urządzeń.Ponadto Je Joue FiFi wynosi na najwyższy poziom wszystkie najnowocześniejsze rozwiązania dostępne na rynku:

- Jest w pełni wodoszczelny dzięki pozbawionemu klasycznych wtyczek ładowaniu. Wanna, prysznic, jaccuzi? FiFi nie zna ograniczeń!

- Jest w 98% pokryty medycznym silikonem zatwierdzonym przez amerykańską agencję FDA. Otrzymujesz niespotykaną u innych zabawek gwarancję bezpieczeństwa i higieny.

- Powierzchnia silikonu jest całkowicie gładka i nie posiada choćby najmniejszych śladów łączenia lub przetłoczeń. Jest to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa.

- Posiada trzy niezależne punkty wibrujące dające niezrównane możliwości pobudzania zmysłów. Niezależnie napędzane uszka wspomagane silnymi wibracjami pnia potrafią porwać do nieba. Jeden silniczek? Może dwa? Takie rozwiązania są już passe. Prawdziwa rozkosz XXI wieku równia się TRZY!

- Je Joue FiFi jest tak zbudowany, aby umożliwić wygodną i wszechstronną stymulację łechtaczki bez penetracji pochwy. Z FiFi możesz pieścić łechtaczkę nie tylko trzonem, ale przede wszystkim uszkami, które dostarczają niesamowitych doznań. Wszystko dzięki 98% pokryciu silikonem. Nie ma drugiego tak wszechstronnego króliczka na rynku!!!
GŁÓWNE PARAMETRY

- wykonany z medycznego silikonu zatwierdzonego przez amerykańską agencję FDA;

- 3 niezależne silniczki dające 5 trybów oraz 5 poziomów nasilenia wibracji;

- 100% wodoodporny i wodoszczelny;

- Akumulator ładowany za pomocą magnetycznego klipa (ładowarka w zestawie);

- 2 godziny ładowania starczają na 2 godziny działania;

- Funkcja Travel Lock (start po przytrzymaniu przycisku "+" przez 2 sekundy);

- Opakowany w estetyczne, twarde, czarne pudełko (idealne na prezent, ułatwia przechowywanie) umieszczone w kartoniku ze zdjęciami prezentującymi produkt.Polecamy