Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 6.49 PLN
Producent: OVO

OVO L1A


To niezwykle designerskie kulki do ćwiczeń mięśni kegla.

Kulki gejszy to niesamowicie popularny produkt na całym świecie.Mięśnie Kegla to mięśnie wchodzące w skład dna miednicy. Jeśli ćwiczysz je regularnie, to możesz mieć pewność, że później niż rówieśnicy doświadczysz bólów dolnego odcinka kręgosłupa.

Co więcej, kobiety, które wzmacniają je w okresie ciąży, mają mniejsze problemy z nietrzymaniem moczu, utrzymaniem rozwijającego się płodu (mięśnie te unoszą macicę), a także z samym porodem. Kobiety chwalą sobie również fakt, iż po okresie połogu, ich sprawność seksualna ulega szybkiej poprawie. Niemałe znaczenie ma również to, iż ćwiczenia tej grupy mięśni wzmacniają znacznie doznania seksualne u obu partnerów.

Na ćwiczenia mięśni Kegla powinny zdecydować się również panie, które borykają się na co dzień z problemem nietrzymania moczu lub zaparciami.


OVO L1a Loveballs Black to zatem niepowtarzalna szansa nie tylko na powrót do dawnej formy po przebytym porodzie, ale również okazja.
Dzięki nim jeszcze mocniej zwiększysz osiąganą przyjemność!Zaaplikowane kulki zmieniają położenie podczas każdego ruchu. Można je nosić między innymi: do pracy, na zakupy, podczas spaceru.

OVO L1A zostały wykonane z najwyżej jakości silikonu medycznego 

Należy używać jedynie lubrykantów na bazie wody,
te z dodatkiem sylikonu mogą trwale uszkodzić materiał.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...