Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Lelo Sona Cruise


Poznaj soniczny masażer, który stymuluje 75% więcej powierzchni Twojej łechtaczki. Poznaj uczucie, które odmieni Twoje życie i nada nowy wymiar orgazmowi.


To urządzenie, które wykorzystuje zupełnie nową technologię, która nie była do tej pory stosowana w produkcji zabawek erotycznych. SONA jest bezdotykowym, sonicznym stymulatorem łechtaczki. 

Ecomerce block SONA stymuluje całą łechtaczkę - nawet części, których nie widzisz - delikatnymi sonicznymi falami. To nieporównywalne działanie ze standardowymi wibracjami. Ten cichy jak szept soniczny masażer oferuje nowy wymiar orgazmu, przedłużone szczytowanie po zmysłowym budowaniu napięcia. Gładki, całkowicie wodoodporny jest wykonany z pojedynczego kawałka silikonu klasy premium. To wszystko sprawia że masażer SONA jest niesamowicie łatwy w czyszczeniu i miły w dotyku. Może być użyty kilka razy z rzędu bez poczucia dyskomfortu.

Tego gadżetu nie sposób nazwać wibratorem, ponieważ jego działanie jest zupełnie odmienne.Jakiekolwiek doznania opierać się będą na dźwięku. Urządzenie wytwarza fale dźwiękowe, które kierowane są bezpośrednio na łechtaczkę. 


SONA Cruiseto dźwiękowy masażer łechtaczki. To oznacza, że nie bazuje na wibracjach, tak jak konwencjonalne zabawki erotyczne. W zamian używa fal dźwiękowych I pulsuje, stymulując całą łechtaczkę – nie tylko tą jej zewnętrzną część, którą możesz zobaczyć I dotknąć.


SONA Cruise posiada osiem różnych, intensywnie przyjemnych ustawień, abyś mogła znaleźć to idealne dla siebie. Interfejs również został przeprojektowany, aby przyciski były tak łatwe do znalezienia, że możesz ich używać z zamkniętymi oczami. I uwierz, będziesz.


SONA Cruise jest w 100% wodoodporny. Dzięki temu jest też wyjątkowo łatwy do czyszczenia. SONA Cruise jest wykonany z pojedynczego kawałku silikonu, co sprawia, że nie przepuszcza wody – nawet przy gniazdku do ładowania. Idealny do kąpieli, pod prysznic lub jacuzzi.


Ponieważ SONA Cruise nie jest zwykłą zabawką erotyczną, nie wydaje również charakterystycznego dla nich dźwięku. Jest cichy i powściągliwy - doskonały dla kobiet oczekujących dyskrecji. Ponadto, możesz naładować go przez USB, więc da się zabrać wszędzie gdzie się wybierasz. Godzina ładowania da Ci godzinę przyjemności.


 

Specjalna funkcja Cruise Control

Co to takiego Cruise Control?

Specjalnie opracowana przez LELO i wyłącznie w SONA Cruise - funkcja, która rezerwuje 20% pełnej mocy SONA Cruise podczas normalnego użytkowania. Następnie podczas mocniejszego przyciśnięcia do ciała, skutkującego zazwyczaj w tego rodzaju masażerach zmniejszeniem mocy silnika, ta moc jest odzyskiwana, dzięki czemu nie odczuwa się zmiany intensywności pracy. To nie jest ustawienie, to całkowicie automatyczna funkcja, która eliminuje najczęstszy powód frustracji z produktów dających przyjemność.Parametry techniczne:

materiał: silikon klasy medycznej bez zawartości ftalanów
wymiary: 99 x 88 x 56 mm
waga: 116 g
zasilanie: akumulator litowo-jonowy 530 mA 3.7 V
ładowanie: USB - 2 h (5.0 V 400 mA)
maksymalny czas pracy urządzenia po pełnym naładowaniu akumulatora: 1 h
tryb czuwania: 90 dni
funkcje: 8 programów
poziom głośności: < 50 dB
interfejs: 3 przyciski
wodoodporny

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...