Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Fleshlight

To najnowsza członek rodziny Fleshlight - GO!

Ta unikalna wersja została stworzona z myślą o Panach, którzy dużo czasu spędzają w podróży.
Rozmiar został nieco redukowana, dzięki czemu popularna "latarka" jest mniejsza i łatwiejsza do przechowywania w walizce.Czym charakteryzuje się masturbator ? 

- to realistyczna pochwa wzorowana na ciele młodej kobiety

- cechuje go charakterystyczna gładka struktura wewnętrzna, która idealnie nadaje się dla początkujących Fleshlightowców

- stworzony jest z nieprawdopodobnie miękkiego, elastycznego i wytrzymałego materiału SuperSkin przypominającego ludzką skórę

- pielęgnacja produktu Fleshlight wymaga minimalnego wysiłku

- idealnie nadaję się na prezent, gdyż jest zapakowany w ozdobne pudełko


Realny wymiar masturbacji

Autentyczność stosunku zapewniona jest dzięki optymalnemu dopasowaniu się wnętrza masturbatora do kształtu penisa. Oryginalna, miękka tekstura przypominająca ludzką skórę, składająca się z licznych fałdek, zgrubień, rowków pozwala na komfortową stymulację oraz spotęgowanie męskich doznań. W tak szczelnie przylegającym zagłębieniu wytwarza się naturalne podciśnienie dające realistyczne wrażenie ssania.


Masturbatory Fleshlight   VS   prawdziwy stosunek seksualny

Sama świadomość tak prawdziwych kształtów masturbatora Fleshlight budzi ogromne emocje i pożądanie. Praktykując swoją wytrzymałość na sztucznej pochwie konfrontacja z rzeczywistym współżyciem to kwestia niewielkiej zmiany, gdyż odczucie przyjemności bezpośredniego kontaktu z narządem kobiety pozostanie identyczne.Chociaż? Pozostanie jedna znacząca różnica…

Tylko z masturbatorem Fleshlight będziesz mógł bawić się o każdej porze dnia i nocy, nie zważając na wszelkie ograniczenia, które spotykają Cię w życiu codziennym!

Niech produkt Fleshlight przyniesie Ci wielką satysfakcję oraz nieziemskie uniesienia byś mógł oddać się rozkoszy w każdej chwili, w której tylko zapragniesz spełniać swoje zachcianki!Parametry techniczne:

- otwór: pochwa
- długość zewnętrzna: 20 cm
- długość wewnętrzna: 18 cm
- średnica wewnętrzna: 1,6 - 1,8 cm
- Wykonano z materiału SuperSkin, bezpiecznego w kontakcie ze skórą. Nie zawiera ftalanów.


Opakowanie zawiera:

- masturbator Fleshlight
- instrukcję obsługi 


Wszystkie masturbatory Fleshlight są w obudowie imitującej dużą latarkę, dzięki czemu nie musisz się obawiać, że niepożądane osoby poznają Twój sekret, nawet gdy pozostawisz go w widocznym miejscu.