Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Fleshlight

Flight stworzony przez Fleshlight to gładka, kompaktowa i subtelna wersja najlepiej sprzedającej się zabawki dla mężczyzn na świecie. Stylowy i aerodynamiczny wygląd Flight w połączeniu z jego wyjątkowym wnętrzem powoduje, że zabawka mniej rzuca się w oczy i łatwiej ją przechowywać i z nią podróżować.Instructor zaprojektowany specjalnie do odczuwania zmysłowej stymulacji. Jego wnętrze zaniesie Cię na wyżyny doznań - za pierwszym i za każdym kolejnym razem! Można go określić mianem młodszego brata Stamina Training Unit w bardziej kompaktowej formie, co znaczy, że stanie się Twoim nowym partnerem treningowym do wzmacniania wytrzymałości podczas stosunku.

Realny wymiar masturbacji

Autentyczność stosunku zapewniona jest dzięki optymalnemu dopasowaniu się wnętrza masturbatora do kształtu penisa. Oryginalna, miękka tekstura przypominająca ludzką skórę, składająca się z licznych fałdek, zgrubień, rowków pozwala na komfortową stymulację oraz spotęgowanie męskich doznań. W tak szczelnie przylegającym zagłębieniu wytwarza się naturalne podciśnienie dające realistyczne wrażenie ssania.


Masturbatory Fleshlight   VS   prawdziwy stosunek seksualny

Sama świadomość tak prawdziwych kształtów masturbatora Fleshlight budzi ogromne emocje i pożądanie. Praktykując swoją wytrzymałość na sztucznej pochwie konfrontacja z rzeczywistym współżyciem to kwestia niewielkiej zmiany, gdyż odczucie przyjemności bezpośredniego kontaktu z narządem kobiety pozostanie identyczne.Chociaż? Pozostanie jedna znacząca różnica…

Tylko z masturbatorem Fleshlight będziesz mógł bawić się o każdej porze dnia i nocy, nie zważając na wszelkie ograniczenia, które spotykają Cię w życiu codziennym!

Niech produkt Fleshlight przyniesie Ci wielką satysfakcję oraz nieziemskie uniesienia byś mógł oddać się rozkoszy w każdej chwili, w której tylko zapragniesz spełniać swoje zachcianki!


Z czego został wykonany?

Materiał, z którego wykonano wnętrze tuby to chroniony całym szeregiem patentów SuperSkin, 
który został opracowany z myślą o odwzorowaniu niepowtarzalnych doznań towarzyszących stosunkowi seksualnemu.  
Wykonano z materiału SuperSkin, bezpiecznego w kontakcie ze skórą. Nie zawiera ftalanów.


Uwaga!
Pamiętaj aby przed użyciem zastosować żel nawilżający, najlepiej na bazie wody, ponieważ inne, szczególnie na bazie sylikonu i oleju, mogą doprowadzić do zniszczenia materiału! 


Zestaw zawiera: 

- masturbator Fleshlight

- mały dyskretny futerał
- instrukcję użytkowania i pielęgnowania

Parametry techniczne:

- długość zewnętrzna: 20,3 cm

- długość wewnętrzna: 15,2 cm
- średnica wewnętrzna: 1,2 - 2 cm