Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Fleshlight

Masturbator Fleshlight - Flight Pilot

Flight stworzony przez Fleshlight to gładka, kompaktowa i subtelna wersja najlepiej sprzedającej się zabawki dla mężczyzn na świecie.

Stylowy i aerodynamiczny wygląd Flight w połączeniu z jego wyjątkowym wnętrzem powoduje, że zabawka mniej rzuca się w oczy i łatwiej ją przechowywać i z nią podróżować.

Pilot dostarcza intensywnej przyjemności. Jego struktura wyposażona w szereg wypustek i prążków oraz zmieniającą się szerokość kanału pozwala wzbić się na nowe poziomy doznań.

Realny wymiar masturbacji

Autentyczność stosunku zapewniona jest dzięki optymalnemu dopasowaniu się wnętrza masturbatora do kształtu penisa. Oryginalna, miękka tekstura przypominająca ludzką skórę, składająca się z licznych fałdek, zgrubień, rowków pozwala na komfortową stymulację oraz spotęgowanie męskich doznań. W tak szczelnie przylegającym zagłębieniu wytwarza się naturalne podciśnienie dające realistyczne wrażenie ssania.


Masturbatory Fleshlight   VS   prawdziwy stosunek seksualny

Tylko z masturbatorem Fleshlight będziesz mógł bawić się o każdej porze dnia i nocy, nie zważając na wszelkie ograniczenia, które spotykają Cię w życiu codziennym!

Niech produkt Fleshlight przyniesie Ci wielką satysfakcję oraz nieziemskie uniesienia byś mógł oddać się rozkoszy w każdej chwili, w której tylko zapragniesz spełniać swoje zachcianki! Z czego został wykonany?

Materiał, z którego wykonano wnętrze tuby to chroniony całym szeregiem patentów SuperSkin,
który został opracowany z myślą o odwzorowaniu niepowtarzalnych doznań towarzyszących stosunkowi seksualnemu. 


Uwaga! 
Pamiętaj aby przed użyciem zastosować żel nawilżający, najlepiej na bazie wody, ponieważ inne, szczególnie na bazie sylikonu i oleju, mogą doprowadzić do zniszczenia materiału! 


Zestaw zawiera: 

- masturbator Fleshlight
- mały dyskretny futerał
- instrukcję użytkowania i pielęgnowania


Parametry techniczne:

długość zewnętrzna: 20,3 cm
- długość wewnętrzna: 15,2 cm
- średnica wewnętrzna: 1,2 - 2 cm

 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...