Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.49 PLN
Producent: Je Joue

Je Joue Ami


Kulki prezentowane w luksusowych pudełkach Je Joue wykonane są wyłącznie z wysokiej jakości materiałów bezpiecznych dla ciała - 100% silikonu klasy medycznej bez ftalanu.


Ami od Je Joue to stworzone z najlepszego materiału kulki gejszy, narzędzie do ćwiczenia mięśni dna miednicy, potocznie nazywanymi mięśniami Kegla.
Mięśni tych używamy codziennie podczas oddawania moczu, ich elastycznosć jest również bardzo ważna podczas stosunku seksualnego.
Im większa władza nad tymi mięśniami, tym lepsza jest nasza zdolność do odczuwania podczas odbywania stosunku.

Kulki Ami są dla kobiet w każdym wieku.


Ćwiczenie mięśni Kegla to czynność, która nie musi kojarzyć się z wyrzeczeniami i morderczym treningiem - do tego służą właśnie kulki gejszy. Wystarczy, że zaaplikujesz kulkę do pochwy i proszę - już rozpoczęłaś trening. Wewnątrz każdej z kulek znajduje się malutki ciężarek, który wraz z ruchami Twojego ciała porusza się, wywołując na mięśniach presję. Mięśnie zacieśniają się, nie pozwalając kulkom na wydostanie się. Regularne ćwiczenie mięśni Kegla zapobiega problemom z oddawaniem moczu oraz znacząco wpływa na jakość odczuwania podczas stosunku seksualnego. W zestawie znajdują się trzy typy kulek o różnym rozmiarze i wadze, tak, by trening był jak najbardziej efektywny. Zaczynasz od najlżejszej kulki, a gdy poczujesz, że noszenie jej przestaje być dla mięśni problematyczne, zaczynasz używać cięższej kulki. W ten sposób możesz wyćwiczyć swoje dotychczas słabe mięśnie do perfekcji.Parametry techniczne:

- materiał: silikon medyczny bez dodatku ftalanów, poliwęglan

- kolor: czarny

- waga: Ami 1 – 47 g / Ami 2 – 78 g / Ami 3 –106 g

- długość (same kulki): Ami 1 – 36 mm / Ami 2 – 80 mm / Ami 3 – 70 mm
- długość (ze sznurkiem): Ami 1 – 111 mm / Ami 2 –156 mm / Ami 3 – 144 mm

- maksymalna średnica: Ami 1 – 36 mm / Ami 2 – 32 mm / Ami 3 – 28 mm

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...