Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 6.99 PLN

Lelo - Luna Beads Noir

To koraliki dla kobiet, które cenią swoją zmysłowość – łączą przyjemność oraz system ćwiczeń, który pozwala partnerom na rozbudowę intymności na przyszłe lata.

Zaprojektowana jako stylowa alternatywa dla tradycyjnych "kulek gejszy", korale Luna Beads pracują nad zwiększeniem siły i sprawności ściany pochwy i czynią ją bardziej czułą na dotyk, poprawiając kontrolę mięśni co w rezultacie zapewni silniejsze orgazmy w przyszłości.
Delikatnie umieszczone w środku powodują wibrajce spowodowane ruchem, co jest najbardziej przyjemnym ćwiczeniem z możliwych. Koraliki Luna Beads są idealnym akcesoriem dla tych, którzy cenią sobie przyjemności jakie niesie dbanie o własne ciało.

 

 Każdy zestaw Luna Beads dostępny jest w bardzo eleganckim opakowaniu w atłasowej torbie, która zawiera instrukcję obsługi, pasek wyciągający oraz roczną gwarancję LELO.

LELO jest jedną z najczęściej kupowanych zabawek erotycznych na świecie!Uwaga!
Po każdym użyciu zabawki zalecane jest dokładne zdezynfekowanie a następnie wyatrcie do sucha/przepłukanie wodą.
Przed użyciem należy pamiętać o lubrykantach, najlepiej tych na bazie wody, ponieważ te z dodatkiem silikonu mogą trwale uszkodzić materiał. Parametry techniczne:
 

średnica kulek - 29 mm
waga -  2 x 37 gram
tworzywa: PC-ABS / silikon bezpieczny dla ciała 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...